Profiterolcu

2013 yılında iki genç gıda mühendisinin hayalleri ve hedefleri doğrultusunda İzmir'de kurulmuştur. İzmir Kahramanlar'da 150 metrekarelik küçük bir imalathanede yapılan ar-ge çalışmaları neticesinde ilk şubesini Bornova'da açmıştır.


Şu anda imalatını Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 1200 m2 üzerine kurulu son teknolojik fabrikasında sürdürmektedir.


2018 yılına kadar tek şube ile devam eden Profiterolcü Nilda bu süreçte müşteri beklentileri, sektördeki gelişmeler, ulusal ve uluslararası fuarlar v.b gelişmeleri harmanlayarak özgün bir konsept oluşturmuştur. Bu süreç sonucunda 2018 yılında Bostanlı'da 2. şubesini açmaya karar vermiştir.


Profiterolcü Nilda çok sayıda profiterol, ekler, profiterollü pasta, dondurma çeşitlerini ürün yelpazesinde bulundurmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği doğal hammaddeler kullanılarak üretiliyor olmasıdır.


Müşterilerinin sevgisi ile büyüyen Profiterolcü Nilda bu ilgiyi doğru partnerlerle iş birligi yaparak daha geniş kitlelere ulaştırmaya karar vermiştir. Önümüzdeki zaman diliminde Franchise başvurularını değerlendirmeye başlayacaktır.


Profiterolcü Nilda'nın hedefi kısa vadede Türkiye'deki markalaşma sürecinde ilerleme sağlamaktır.